SPEGLAR, ett par, träram, krönt med metalldetalj, 1900-talets första del.

396422. SPEGLAR, ett par, träram, krönt med metalldetalj, 1900-talets första del.

Kröningsdetaljen stämplad E.J.S MFG. CO NY Pat Pend.
Höjd 54,5 cm
Bredd 18,5 cm.

Glas med åldersslitage.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54,5 cm
Bredd 18,5 cm.

Glas med åldersslitage.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 939