SOFFBORD, lackat trä, borstade stålben, 2000-tal.

3963806. SOFFBORD, lackat trä, borstade stålben, 2000-tal.

120x60, höjd 23 cm.

Bruksskick,
Repor, skav, ringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

120x60, höjd 23 cm.

Bruksskick,
Repor, skav, ringar.

Antal besök: 350