HUSHÅLLSFÖREMÅL, ett parti, metall/nysilver, 19-/2000-tal.

396344. HUSHÅLLSFÖREMÅL, ett parti, metall/nysilver, 19-/2000-tal.

Bricka, diameter 39 cm.
6 st skedar, nr 1-12, längd 18,5 cm.
7 st skedar, nr 1-7, längd 24 cm.
6 st skedar, längd 18,5 cm.
6 st skedar, växtdekor, längd 10 cm.
1 st sked.
7 st(6+1) ostronverktyg, rostfritt stål.
6 st brickunderlägg, diameter 10 cm.
Kniv med balja, Haugrud.
Skål med bygelhandtag, jugend.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, diameter 39 cm.
6 st skedar, längd 18,5 cm.
1 st sked.
Kniv med balja, Haugrud.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 451