CYKEL, dam, Rex, 1950-tal.

CYKEL, dam, Rex, 1950-tal.
3963449. CYKEL, dam, Rex, 1950-tal.

Damcykel. Troligen 28".

Bruksskick. Rost, slitage, punktering, ej fullständigt genomgången. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damcykel. Troligen 28".

Antal besök: 481