SPEGEL, empire, 1840-tal.

SPEGEL, empire, 1840-tal.
396325. SPEGEL, empire, 1840-tal.

Förgylld och bemålad. Dekor i pastellage föreställande putti. Höjd 69 cm Bredd 39 cm.

Spegelglas något anfrätt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelglas något anfrätt.

Antal besök: 883