BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 18/1900-ta.

396322. BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, 18/1900-ta.

Porslin och metall. Längd ca 33,5 cm.

Omfattande slitage och skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 926