DAMTILLBEHÖR: capé + mössa + halsduk + 2 st damväskor, 1900-tal.

396297. DAMTILLBEHÖR: capé + mössa + halsduk + 2 st damväskor, 1900-tal.

Capé, päls, medium.
Pälsmössa, mink, Keppo - Finland.
Pälshalsduk.
Damväskor, 2 st, skinn / pälsdekor, Cora Jacobs.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Capé, päls, medium.
Pälshalsduk.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 161