BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

396288. BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Stenskiva. Med intarsiadekor. Längd 78 cm Bredd 44 cm Höjd 75 cm.

Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 743