BENSINDUNKAR, 2 st, 1900-talets första del.

396284. BENSINDUNKAR, 2 st, 1900-talets första del.

Höjd ca 50 cm. Ena dunken med texten 'Lindblads, Eslöv'.

Bär spår av bemålning. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 687