STOLAR, 2+2 st, Axett, 1800-1900-tal.

396278. STOLAR, 2+2 st, Axett, 1800-1900-tal.

Lös stoppad sits, mönstrad klädsel, genombruten rygg, bemålade.

Bruksslitage. Något maskstungna, renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036