DÖRRKLÄPP, lejon, mässing, 1900-tal.

3962750. DÖRRKLÄPP, lejon, mässing, 1900-tal.

Höjd 12-19, bredd 10, djup ca 4 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 259