YARI, skaft med inlägg av pärlemor, Japan.

39626. YARI, skaft med inlägg av pärlemor, Japan.

Längd ca 172 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 172 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 740