RÄKNESNURRA, Burroughs, 1900-tal.

3961904. RÄKNESNURRA, Burroughs, 1900-tal.

Längd 23, bredd 33, höjd 23 cm.

Bruksslitage, ej genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas, saknas möjligtvis delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 137