VIKTOR RASMUSSEN. Olja duk, signerad.

3961853. VIKTOR RASMUSSEN. Olja duk, signerad.

Ram ca 68 x 78 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 68 x 78 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 143