KARAFFER med proppar, 4 st, glas, varav 2 st signerade Orrefors, 1900-tal.
396149. KARAFFER med proppar, 4 st, glas, varav 2 st signerade Orrefors, 1900-tal.
Höjd 22,5 cm, slipad dekor - rådjur med kid.
Höjd 33 cm, slipad dekor, något smutsig på insidan.
Höjd 26,5 c,. signerad Orrefors.
Höjd 24 cm, signerad Orrefors, etikett, något smutsig insidan.