BØRGE JENSEN & SØNNER. Bernstoffsminde möbelfabrik. FÅTÖLJER, ett par, teak. Danmark, 1960-tal (2).

3961110. BØRGE JENSEN & SØNNER. Bernstoffsminde möbelfabrik. FÅTÖLJER, ett par, teak. Danmark, 1960-tal (2).

Massivt teakträ, lösa kuddar med beige ulltyg

ca Höjd 68 cm x B 80 cm x D 76 cm x SH 36 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 620