3961037. ARMBANDSUR, 4 stycken, bla Pilotklocka.
Tajms Automatic med glasbotten. Diameter ca 43 mm.
Citizen.
Pilotklocka märkt "FL 22882". Troligen Atlas Edition. Diameter ca 45 mm.
Herrur med plastarmband.
Bruksslitage, slitna armband. Tajms fungerade vid katalogiseringstillfället. Glas med kraftigt slitage och repor. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Citizen.
Herrur med plastarmband.