BORDSPLATEAU, mässing med spegelglas, tidigt 1900-tal.

396068. BORDSPLATEAU, mässing med spegelglas, tidigt 1900-tal.

Diameter ca 51 cm.

Slitage, repor. Troligen ursprungligen försilvrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 51 cm.

Antal besök: 741