COOK & KELVEY, bordsur, Calcutta, 18/1900-tal.

3960494. COOK & KELVEY, bordsur, Calcutta, 18/1900-tal.

Höjd ca 60 cm
Bredd ca 35 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Renoverad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm
Bredd ca 35 cm.

Antal besök: 455