BOKHYLLA, 1950-tal.

BOKHYLLA, 1950-tal.
39602. BOKHYLLA, 1950-tal.

Teak.
Total längd 168 bredd 42,5, höjd 182 cm.

Mindre faner skada.

Gör en kostnadsfri värdering!
39602. BOKHYLLA, 1950-tal.

Teak.

Mindre faner skada.

Antal besök: 794