LARS BERTLE. "Bohus kust", akvarell, signerad Bertle.

3960001. LARS BERTLE. "Bohus kust", akvarell, signerad Bertle.

43 x 68 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Tema

Lars Bertle: Del 2

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 68 cm.

Lars Bertle (Född 1925)

Tema

Lars Bertle: Del 2

Antal besök: 208