SKRIVBORD, Ek, 1920-tal.

SKRIVBORD, Ek, 1920-tal.
3959997. SKRIVBORD, Ek, 1920-tal.

175 x 96 cm.
Höjd 77,5 cm.

Bruksslitage. Toppskiva med mindre spricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

175 x 96 cm.
Höjd 77,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 354