KONSOLBORD med stenskiva, bronserat, 1800-tal.

395993. KONSOLBORD med stenskiva, bronserat, 1800-tal.

Längd 86, bredd 40, höjd 94,5 cm.

Slitage, dekorskador, skiva med nagg.
UPPDATERING 2016-02-26, Kl 14.53: Skiva med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 191