VINYLSKIVOR/GRAMMOFONSKIVOR, ca 1940-2000, ca 75 st.

395979. VINYLSKIVOR/GRAMMOFONSKIVOR, ca 1940-2000, ca 75 st.

Status Quo, Evert Taube, Hep Stars, Georg Harrison, Sweet, On top of The Moments, The Damnation of Adam Blessing, Dynamo Varberg, mfl. ca 23 singlar, 7 st Lp, ca 40 st 78:or.

Skador, märken, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 287