HYLLA, 1920-tal.

HYLLA, 1920-tal.
395945. HYLLA, 1920-tal.

Ca. längd 32, bredd 32, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Skiva lös, mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
395945. HYLLA, 1920-tal.

Antal besök: 1 987