FICKUR, 6 st, bland annat Oreba, Kienzle, Roa Watch Co och Helvetia, boetter av olika material, 1800/1900-tal.

395932. FICKUR, 6 st, bland annat Oreba, Kienzle, Roa Watch Co och Helvetia, boetter av olika material, 1800/1900-tal.

Mestadels ankargång.
Diameter ca 4,5 - 5 cm.

Slitage. Skador, främst på verk. Ett fickur med spår av gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels ankargång.
Diameter ca 4,5 - 5 cm.

Antal besök: 2 152