SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.
3959281. SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

Höjd ca 204 cm. Bredd ca 92 cm.

Slitage, skador, avslag, dekor med bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 313