"SVEN-AND", SVEN R W ANDERSSON. Motiv från Södra Vallgatan, Kalmar, akvarell, signerad "Sven-And", 1900-talets mitt.

395924. "SVEN-AND", SVEN R W ANDERSSON. Motiv från Södra Vallgatan, Kalmar, akvarell, signerad "Sven-And", 1900-talets mitt.

16 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 842