ELEFANT,trä.1900-tal.

ELEFANT,trä.1900-tal.
395909. ELEFANT,trä.1900-tal.

Höjd 55cm.

Bruksslitage. Sockel med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!
395909. ELEFANT,trä.1900-tal.

Höjd 55cm.

Antal besök: 3 985