BYRÅ, 4-lådig, 1900-tal.

BYRÅ, 4-lådig, 1900-tal.
395894. BYRÅ, 4-lådig, 1900-tal.

Längd 110 cm, djup 52 cm, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 570