FÅTÖLJ, skinn, 1900-talets andra hälft.

395863. FÅTÖLJ, skinn, 1900-talets andra hälft.

Låg modell med lösa dynor. På två metallskenor som ben.
Bredd 100 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Sittdjup 56 cm.
Rygghöjd inklusive dyna 75 cm.

Bruksslitage, fläckar, bristningar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 100 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Sittdjup 56 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 094