TUBKIKARE, trol 1900-talets andra hälft.

395849. TUBKIKARE, trol 1900-talets andra hälft.

Längd ihopfälld 25 cm, utfälld 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 658