PETER DE WIT. armband, silver, Linköping, 1998.

3958467. PETER DE WIT. armband, silver, Linköping, 1998.

Diameter ca 7 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 7 cm.

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 332