FÅTÖLJER, ett par, Bröderna Andersson "Tilde", 2000-tal.

3958399. FÅTÖLJER, ett par, Bröderna Andersson "Tilde", 2000-tal.

Ett par fåtöljer, clubmodell. Brickmärkta. Tygklädsel med ben av ek.
Bredd 86, sitthöjd 43 cm. Höjd 82 cm.

Fläckar finns på dynor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378