BERT HÅGE HÄVERÖ. Litografi, signerad och numrerad 212/360.

39583. BERT HÅGE HÄVERÖ. Litografi, signerad och numrerad 212/360.

Skärgårdsmotiv. 39 x 53.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärgårdsmotiv. 39 x 53.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 448