LJUSKRONA, empirestil, 1800-talets andra hälft.

395758. LJUSKRONA, empirestil, 1800-talets andra hälft.

Mässing, behängd med prismor.

26/2. Ändring från empire 1800-talets första hälft till "empirestil 1800-talets andra hälft".

Slitage, prismor saknas/lösa, skador, en ljusarm av. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, behängd med prismor.

Antal besök: 1 297