SKÅL, glas, Tapio Wirkkala för Rosenthal.

395756. SKÅL, glas, Tapio Wirkkala för Rosenthal.

Höjd ca 11,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 385