FAT, 4+1 st, tenn, Schreuder & Olsson, Stockholm,1960- och 70-tal.

395707. FAT, 4+1 st, tenn, Schreuder & Olsson, Stockholm,1960- och 70-tal.

Diameter ca 27 resp 20 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 27 resp 20 cm.

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 730