STOLAR, ett par 1900-talets början.

39570. STOLAR, ett par 1900-talets början.

Ek/ röd plysch.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek/ röd plysch.

bruksslitage.

Antal besök: 638