BRITTA EMANUELSON. "Submarine", blandteknik, signerad samt daterad -77.

3956912. BRITTA EMANUELSON. "Submarine", blandteknik, signerad samt daterad -77.

Rammått 57 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Formstads Kvinnliga Konstnärer

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 57 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Antal besök: 354