Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
TAMBURMAJOR, Rörmekano, Skånes Fagerhult, 1900-tal.
395684. TAMBURMAJOR, Rörmekano, Skånes Fagerhult, 1900-tal.
Höjd 182 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 182 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
7 676