GOLVLAMPA, Cottex, 1980/90-tal.

3956845. GOLVLAMPA, Cottex, 1980/90-tal.

Rund marmorplatta. Stomme i gulmetall. 5 ljuspunkter med tulpanformade kupor i glas. Höjd 186 cm. Diameter ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Tänt var det här

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Tänt var det här

Antal besök: 2 270