HEINRICH PETER NORBERG. akravell, stilleben med fågel, signerad och daterad 1989.

395653. HEINRICH PETER NORBERG. akravell, stilleben med fågel, signerad och daterad 1989.

36 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 45 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 597