SOFFBORD, 1970-tal.

SOFFBORD, 1970-tal.
3956126. SOFFBORD, 1970-tal.

höjd 49 cm, bredd 75 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3956126. SOFFBORD, 1970-tal.

höjd 49 cm, bredd 75 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 337