EN LÄSLAMPA I MÄSSING.

EN LÄSLAMPA I MÄSSING.
3956123. EN LÄSLAMPA I MÄSSING.

Tillsammans med en annan vridbordslampa i mässing, en stor kopparskål etc.

Skador på läslampan, olika bucklor etc. Se bilder online. . Lampor säljs i otestat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 165