MATSALSGRUPP, 5 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

395597. MATSALSGRUPP, 5 delar, barockstil, 1900-talets första hälft.

Ek. Bord, längd ca. 145, bredd 85, höjd 76 cm.
Stolar, 4 st. 2 skivor á 46 cm.

Bruksslitage. Skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 005