IKON, jungfu Maria och Jesusbarnet, 1900-tal.

395590. IKON, jungfu Maria och Jesusbarnet, 1900-tal.

Ikon med förgylld ram i trä, reliefdekor på backelit
Höjd 56, bredd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56, bredd 39 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 989