VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.

395578. VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.

Höjd 60 cm.

Skav, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Skav, färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 528