HÖRNSKÅP, vitmålat, 1900-talets andra hälft.

395560. HÖRNSKÅP, vitmålat, 1900-talets andra hälft.

Längd 76, bredd 47, höjd 207 cm.

Bruksslitage, repor, krackeleringar samt mindre skador vid dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 831