BALJA och PANNA, 2 delar, koppar, bl.a. G.J. Winlöf,Sundsvall, 18/1900-tal.

395550. BALJA och PANNA, 2 delar, koppar, bl.a. G.J. Winlöf,Sundsvall, 18/1900-tal.

Längd 43,5 - 46,5 cm.

Bruksslitage, repor, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43,5 - 46,5 cm.

Bruksslitage, repor, patina.

Antal besök: 1 348